Fırat Girişim Kampı Başlıyor

Üniversite öğrencilerine yönelik, Fırat Kalkınma Ajansı ve Fırat Üniversitesi işbirliği ile bir eğitim programı düzenlenecektir.

Fırat Girişim Kampı Tanıtım Toplantısı 17 Ekim 2016 tarihinde saat 14:00’da Fırat Üniversitesi Prof. Dr. Mustafa TEMİZER Konferans Salonunda düzenlenecektir.

Üniversite öğrencilerne yönelik, yeni nesil girişimcilik, yeni ekonomi, bilgi toplumu ve gelişen girişimcilik ekosistemiyle ilgili eğitim vermek ve farkındalık oluşturma amacıyla Fırat Kalkınma Ajansı ve Fırat Üniversitesi işbirliği ile bir eğitim programı düzenlenecektir. Söz konusu program kapsamında, iş fikri oluşturma, iş kurma süreci, iş modeli geliştirme, finans eğitimi, iş planı gibi konulara ilişkin eğitim ve workshoplar faaliyetleri gerçekleştirilecektir.  Genç girişimcilerinin kendi işlerini kurgulamaları ve iş fikirlerini hayata geçirmeleri için danışmanlık desteğini içeren program kapsamında başarılı olan en iyi 3 genç girişimci projesine TEB Girişim Evin’de 6 ay ücretsiz ofis imkânı sağlanacaktır. Ayrıca program sonucunda başarılı olan her katılımcı KOSGEB Uygulamalı Girişimcilik Sertifikasını almaya hak kazanacaktır.  Program ile ilgili ayrıntıların anlatılacağı Fırat Girişim Kampı Tanıtım Toplantısına tüm genç girişimciler davetlidir. 

Programa başvuru yapmak isteyeler, aşağıdaki linkten başvuru formunu doldurarak, 17-25 Ekim tarihleri arasında Elazığ Yatırım Destek Ofisi adresine teslim etmeleri gerekmektedir. 
 
Başvurular 17.10.2016-25.10.2016 tarihleri arasında Fırat Kalkınma ajansına şahsen yapılacaktır. Başvuru öncesinde veya başvuru sırasında eğitim başvuru formunun doldurulması zorunludur. Katılımcılar tanıtım toplantısında belirtilen tarihte Fırat Kalkınma Ajansında yapılacak mülakat ile belirlenecektir.
  
Eğitim Tarihi: 2.11.2016 - 11.12.2016  
Son Başvuru Tarihi: 25.10.2016
Mülakat Tarihi: 27.10.2016 Perşembe (9:30-16:30 arası)
 
Başvuru Adresi:
Fırat Kalkınma Ajansı Cumhuriyet Mahallesi General Hulusi Sayın Caddesi No :117 Blok :2 Kat : 2
Tel: +90 (424) 237 22 01 Fax: +90 (424) 237 22 52

 

Fırat Girişim Kampı Başlıyor

NOT: Bazı sektörler KOSGEB tarafından desteklenmemektedir. Bu sektörlerin listesi aşağıdaki linkte verilmiştir. İş kurmak istediğiniz alan listede varsa lütfen başvuru yapmayınız.

DESTEKLENMEYEN SEKTÖRLER LİSTESİ'ne ulaşmak için lütfen tıklayınız.

SORULARLA FIRAT GİRİŞİMCİLİK KAMPI'na ulaşmak için lütfen tıklayınız.

BAŞVURU FORMU'na ulaşmak için lütfen tıklayınız.

Tür DOSYA İNDİR